Zdrowie

Oddychanie to jedna z najważniejszych czynności życiowych naszego organizmu. Oddychamy odruchowo, często nie zwracając uwagi na formę oddychania, ani jakość powietrza, którym oddychamy. Wiele problemów zdrowotnych jest konsekwencją niedostarczenia wystarczającej ilości tlenu do naszego organizmu. Na naszym blogu będziemy podpowiadać, jak dbać o zdrowie dzięki prawidłowej sztuce oddychania i poprawie jakości powietrza.

Leczenie reumatoidalnego zapalenia stawów

Reumatoidalne zapalenie stawów to schorzenie, które dotyka coraz większą liczbę osób. Jednak diagnoza w tym zakresie nie jest ostatecznością. Bowiem istnieją sposoby umożliwiające leczenie reumatoidalnego zapalenia stawów. Ich celem jest spowolnienie postępu choroby. Warto wiedzieć o nich i stosować je

Oczyszczasz powietrza w walce z alergią wziewną

Rozwój przemysłu, handlu i innych gałęzi gospodarki, z których dziś aktywnie korzystamy, bez wątpienia ma wiele istotnych zalet oraz praktycznych rozwiązań, ale też – niestety – przynosi również coraz więcej zagrożeń dla naszego zdrowia i życia. Mowa tu m.in. o smogu, efekcie cieplarnianym,

Salin plus filtr

Zapasowy, wymienny wkład (filtr) zawierający kryształy solne - sprawdź, jak działa i jak wygląda procedura wymiany filtra.

Salin Inhalator

Terapeutyczne efekty działania kryształków soli w inhalatorze Insalin utrzymują się przez 2 lata stosowania jeśli urządzenie jest użytkowane zgodnie z przeznaczeniem i w odpowiednich warunkach. Sprawdź, jak działa to urządzenie.

Salin Plus

Stałe poprawianie jakości powietrza przez wykorzystanie procesu jonizacji to główne zadanie urządzeń Salin Plus. 

Salin S2 Mini

Działanie Salin S2 Mini polega na ciągłym procesie jonizacji, który podnosi jakość powietrza. To właśnie innowacyjny sposób pozyskiwania soli mikrokrystalicznych przez które przepływa powietrze tak zbawiennie wpływa na ludzki organizm. Dowiedz się więcej na temat Salin S2 Mini.