Oczyszczacz powietrza

Podpowiadamy jak dobrać odpowiedni oczyszczacz powietrza do domu, biura i mieszkania. Wysoki poziom zanieczyszczenia powietrza, a także duża podatność na alergie sprawia, że oczyszczacze powietrza już na dobre powinny zagościć w naszych domach. Doradzamy jak dobrać oczyszczacz o optymalnych parametrach technicznych, a także jak poprawić ich żywotność.

Oczyszczasz powietrza w walce z alergią wziewną

Rozwój przemysłu, handlu i innych gałęzi gospodarki, z których dziś aktywnie korzystamy, bez wątpienia ma wiele istotnych zalet oraz praktycznych rozwiązań, ale też – niestety – przynosi również coraz więcej zagrożeń dla naszego zdrowia i życia. Mowa tu m.in. o smogu, efekcie cieplarnianym,

Salin plus filtr

Zapasowy, wymienny wkład (filtr) zawierający kryształy solne - sprawdź, jak działa i jak wygląda procedura wymiany filtra.

Salin Plus

Stałe poprawianie jakości powietrza przez wykorzystanie procesu jonizacji to główne zadanie urządzeń Salin Plus. 

Salin S2 Mini

Działanie Salin S2 Mini polega na ciągłym procesie jonizacji, który podnosi jakość powietrza. To właśnie innowacyjny sposób pozyskiwania soli mikrokrystalicznych przez które przepływa powietrze tak zbawiennie wpływa na ludzki organizm. Dowiedz się więcej na temat Salin S2 Mini.