Oczyszczacz Salin S2 Mini

Salin® S2 Mini korzysta z innowacyjnej techniki wysokiej jakości oczyszczania powietrza. Proces oczyszczania przebiega w następujący sposób: powietrze przepływa przez filtr, z bogatą zawartością soli, wytwarzając jonizację w otaczającym nas powietrzu. Sole te to przede wszystkim chlorek sodu 98 % NaCl, 0,5 % chlorku wapnia i magnezu, 0,2 % jodu i siarki.

 

Jak działa oczyszczacz Salin?

Działanie Salin S2 Mini polega na ciągłym procesie jonizacji, który podnosi jakość powietrza. To właśnie innowacyjny sposób pozyskiwania soli mikrokrystalicznych przez które przepływa powietrze tak zbawiennie wpływa na ludzki organizm.

 

Urządzenie charakteryzuje się małymi, kompaktowymi rozmiarami. Salin S2 Mini jest zbudowany z obudowy, filtra oraz cichego wentylatora. S2 Mini jest również bardzo proste w obsłudze a niewielkie rozmiary pozwalają na jego wygodne przenoszenie. Z powodzeniem może pracować jako oczyszczacz powietrza do pomieszczeń takich jak: pokoje, apartamenty hotelowe, biura czy nawet samochody. Terapię Salinem najlepiej stosować podczas snu, gwarantuje to powiem zalecany minimalny czas terapii, który powinien wynosić 8 godzin na dzień. Oczywiście w razie potrzeby użądzenie może pracować nawet przez całą dobę. Salin S2 Mini jest zalecany do pomieszczeń o kubaturze do 40m3

 

Stosowanie urządzenia nie wywołuje żadnych niepożądanych efektów ubocznych zarówno dla osób korzystających z terapii jak i dla ich otoczenia.

 

We wczesnym etapie korzystania z urządzenia (pierwszy miesiąc) zalecane jest jak najczęstsze przebywanie w obszarze jego działania. W miarę możliwości należy przebywać jak najczęście w pomieszczeniach, w których działa nasze urządzenie.

 

W celu zachowania właściwości wkładu krystalicznego nie zaleca się użytkowania urządzenia w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, zakurzonych, narażonych na opary tłuszczy (kuchnia) lub narażonych na inne zanieczyszczenia powietrza.

 

SALIN S2 Mini Dane techniczne

  • Napięcie : 6-9 V DC
  • Moc: 10W
  • Przepływ powietrza : 3 - 8 m3 / h
  • Kubatura pomieszczenia : max 40 m3
  • Zalecany czas użycia: 8 - 10 godzin / 24h
  • Okres użytkowania filtra : 4 mies.
  • Waga: max . 0,6 kg
  • Wymiary : 105 x 135 x 145 mm
  • Poziom hałasu : max 50 dB

 

Uwaga:

 

Prosimy zwrócić uwagę na napięcie zasilania. Salin S2 może byc podłączony do napięcia DC 6-9V.

 

Urządzenie nie powinno być przechowywane ani używane w środowisku wilgotnym. W czasie procesu czyszczenia należy stosować suchą szmatkę - w żadnym wypadku nie należy spryskiwać obudowy wodą.

 

W przypadku zbyt dużego poziomu hałasu można go zredukować zmieniając ustawienie napięcia na zasilaczu od 6-9V.

 

Zmniejszenie napięcia zmniejsza przepływ powietrza i poziomu hałasu kosztem wydajności urządzenia.