Oczyszczacz powietrza Salin Plus

Salin® Plus wykorzystuje nową i unikalną metodę w zaawansowanym procesie oczyszczania powietrza. Proces ten przebiega następująco : powietrze jest tłoczone przez filtr, który zawiera depozyt mikro - krystalizacji soli , przede wszystkim chlorek sodu 98 % NaCl, 0,5 % chlorku wapnia i magnezu, 0,2 % jodu. Poznaj unikalną technologię działania urządzenia.

 

Dzięki unikalnej technologii warstwowego ułożenia tych jonów na specjalnych siatkach w niedługim czasie otrzymujemy mikroklimat o właściwościach groty solnej i stężeniu jodu dorównującemu klimatowi morskiemu.

Działanie Salin Plus polega na ciągłym poprawianiu jakości powietrza przez wykorzystanie procesu jonizacji. Wkład filtra z solami mikrokrystalicznymi przez który tłoczone jest powietrze uwalnia mikroelementy korzystnie wpływające na organizm człowieka.

 

Budowa urządzenia jest prosta i kompaktowa. Salin Plus składa się z obudowy, filtra oraz cichego wentylatora. Urządzenie jest również proste w obsłudze i może służyć jako oczyszczacz powietrza do pomieszczeń takich jak: pokoje, apartamenty hotelowe, biura czy nawet samochody. Zaleca się używanie głównie podczas snu. Zapewnia to zalecany minimalny czas terapii Salin, który wynosi 8 godzin na dobę. W razie potrzeby można używać urządzenia nawet przez całą dobę. Salin Plus obsługuje powierzchnie o kubaturze do 150m3 (około 55m2).

 

Stosowanie urządzenia nie powoduje żadnych niepożądanych efektów ubocznych zarówno dla osoby użytkującej jak i otoczenia w jakim się ona znajduje.

 

W początkowym okresie stosowania (pierwszy miesiąc) urządzenia zaleca się jak najczęstsze przebywanie w jego otoczeniu. Należy w miarę możliwości przebywać jak najczęściej w pomieszczeniach, w których używamy Salin Plus.

 

W celu zachowania właściwości wkładu krystalicznego nie zaleca się użytkowania urządzenia w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, zakurzonych, narażonych na opary tłuszczy (kuchnia) lub narażonych na inne zanieczyszczenia powietrza.

 

SALIN PLUS Dane techniczne

  • Napięcie : 9 V DC
  • Moc: 10W
  • Przepływ powietrza : 12 - 32 m3 / h
  • Kubatura pomieszczenia : max 150 m3
  • Zalecany czas użycia: 6 - 10 godzin / 24h
  • Okres użytkowania filtra : 4 mies.
  • Waga: max . 1,65 kg
  • Wymiary : 181 x 165 x 235 mm
  • Poziom hałasu : max 50 dB

 

Uwaga:

 

Prosimy zwrócić uwagę na napięcie zasilania. W przypadku Salin Plus jest to 9V.

 

Urządzenie nie powinno być przechowywane ani używane w środowisku wilgotnym. Podczas czyszczenia należy stosować suchą szmatkę - nie spryskiwać obudowy wodą.

 

Jeśli poziom hałasu jest zbyt wysoki można zmniejszyć napięcie wentylatora używając wbudowanego pokrętła.

 

Zmniejszenie napięcia zmniejsza przepływ powietrza i poziomu hałasu kosztem wydajności urządzenia.

 

Twoje zdrowe otoczenie

Salinplus.pl

kontakt