Salin Inhalator

Salin Inhalator

Inhalator InSalin jest produktem uzupełniającym do Salin S2 i Salin Plus, dzięki któremu można zwiększyć efektywność terapii. Inhalator Insalin wypełniony jest kryształkami halitu. Minerał powstał w erze Miocen i wydobwany jest w kopalni soli w Transylwanii. Ta sama sól kamienna stosowana jest w filtrach Salin S2 i Salin Plus.

 

Jak działa inhalator?

Podczas używania inhalatora InSalin mikro kryształku soli dostają się do górnych i dolnych dróg oddechowych wraz z wdychanym powietrzem. Kryształki soli oddziałują bezpośrednio na właściwości fizyczne śluzu. Zmniejszają jego napięcie powierzchniowe przez co jest łatwiej usuwany z organizmu.

 

Używając Insalin można uzyskać znaczące efekty terapeutyczne w różnych chorobach górnych i dolnych dróg oddechowych takich jak:

 

  • Astma
  • Zapalenie oskrzeli
  • Katar
  • Zapalenie zatok
  • Alergie

 

Terapeutyczne efekty działania kryształków soli w inhalatorze Insalin utrzymują się przez 2 lata stosowania jeśli urządzenie jest użytkowane zgodnie z przeznaczeniem i w odpowiednich warunkach.

 

 

Uwaga:

 

Zalecamy stosowanie urządzenia codziennie - 10-15 wdechów 2-3 razy dziennie. Nie ma ograniczeń co do maksymalnej liczby dziennego wykorzystania. Przy normalnym użytkowaniu dzienna ilość wdychanej soli to ok. 0,05g.

 

Sole w urządzeniu nie podlegają wymianie.

 

Skład chemiczny kryształu soli w inhalatorze InSalin: 98.64 % NaCl, CaSO4 1,11 %, 0,02% MgCl2, CaCl2 0,17 %.

 

Inhalator Insalin posiada oznaczenie Medyczne CE.

 

Twoje zdrowe otoczenie

Salinplus.pl

kontakt